Woensdag 10 maart 2010
15:34 Tering heerst in ziekenhuis Weert
14:02 Bijzonder verkeersbord in Roemenië
13:49 Suu Kyi: Freedom from fear
07:44 Nieuw vrouwenblad: Gerda
09:06 Sneller nuchter met zuurstof
08:44 Geen advocaat voor Zwitserse dieren
17:28 Piraten willen meedoen aan verkiezingen
13:31 Aardbeving in het oosten van Turkije
11:02 Uitslagen Eredivisie speelronde 26
08:55 Internetbehandeling alcoholisme succesvol
23:27 Vogels kijken via de webcam
11:18 Zoek mee naar buitenaards leven
05/08 Freestroke, een veelbelovende band
16/05 Stones Throw (VA) - Hella International
31/12 There's no success like failure
06/12 Weg met de vaste boekenprijs
05/03 Kook een ei met je zaklamp
11:32 Piraten willen meedoen aan verkiezingen
09:24 Sneller nuchter met zuurstof
16:04 Joris Driepinter komt terug
21:08 Wat heb/ga je vanavond (geg)eten?
11:04 De Raad den plaat quiz - Deel 7
09:52 Elfstedentocht 2010 - Nieuwe kansen
Overzicht actieve topics - Onderwerp toevoegen
Uitslag vorige poll: De val van Balkenende IV was volgens 72% een goede zaak. 14% liet het koud en 14% dacht er het zijne/hare van. Maar nu: Wat betekent het lijsttrekkerschap van Balkenende voor jou?
Gepost door : TAC - vrijdag 26 juni 2009 @ 16:03
Op 5 juli vindt het meest absurde en verrassende straatfestival van Eindhoven plaats: Via Ventosa! Dit (gratis!) evenement staat in het teken van kunst, vormgeving, muziek, theater en uiteraard eten en drinken. Het blijft een festival!
Meer dan 40 artiesten zullen hun werk laten zien op Via Ventosa, variërend van een staaltje moleculair koken tot drie beoefenaars van free running. En alles wat daartussen zit.
Het decor is een belangrijk onderdeel is van Via Ventosa. Elk jaar wordt de Ventoselaan (vandaar de naam Via Ventosa) onherkenbaar getransformeerd. Dit jaar is het thema 'de dynamische stad' en wordt de straat ingepakt in een gigantische bouwsteiger. In die steiger zijn alle voorzieningen verwerkt, zoals de bar en het podium. Bovendien kun met zo'n project lekker speels aan de slag wat resulteert in schommels langs het podium, zitkuilen en zelfs een verlichte toren van 15 meter hoog. En dat is slechts het topje van de ijsberg.
Grote namen zijn Roosbeef (muziek) Jelena Kostic (dans en theater) en Bitches in Control (BIC, grafisch). Maar dat zijn er slechts drie van de veertig, dus kom vooral zelf een kijkje nemen of bekijk het hele programma op www.viaventosa.nl.
Via Ventosa, zondag 5 juli vanaf 14.00u, gratis!, in de Ventoselaan in Eindhoven.
Start : zondag 05 juli 2009 - 14:00
Einde : zondag 05 juli 2009 - 23:45
0 Reacties
U bent niet ingelogd. U moet geregistreerd zijn om te kunnen reageren op deze site. Klik hier om te registreren