Vrijdag 3 september 2010
13:16 Ophef over snoepreisje PvdA-wethouder
09:54 Gedraag je in het verkeer!
13:06 Bacterie blijkt alchemist
11:13 Eindhovens ziekenhuis plaatst oplosbare stent
13:29 300 Duizend bijstandsuitkeringen
21:00 Alternatieve uitzending verkiezingsuitslag
09:57 Munt: de waarheid over de Marokkaan
18:49 George W. Bush heeft Kennedy niet vermoord
18/11 STRP Festival Eindhoven - editie 2010
05/08 Freestroke, een veelbelovende band
21/08 Bosnian Rambo Born for action /weapons
13:25 Ophef over snoepreisje PvdA-wethouder
12:16 Gedraag je in het verkeer!
16:42 De Raad den plaat quiz - Deel 7
02:15 Wat luister je nu? Deel II
10:40 Tragische gebeurtenissen
Overzicht actieve topics - Onderwerp toevoegen
Uitslag van de vorige poll: Welk kabinet heeft je voorkeur?
VVD/PvdA/GL/D66 (66.6%), VVD/PVV/CDA (22.2%), Anders(11.1%), VVD/PvdA/CDA (0%)
U mag vandaag helemaal gratis en voor niks uw maaltijd bestellen, zeg het maar. Wat mag het zijn:
RobzQ - zaterdag 30 juli 2005 - 19:22
Via een persbericht laat de politie ons weten dat het kweken van wietplanten, zowel in de buitenlucht als binnen, wettelijk niet is toegestaan. Ongeacht de hoeveelheid planten is iedere vorm van hennep telen, voor zover het vrouwelijke hennepplanten betreft, bestemd voor de productie van nederwiet verboden.
quote:
De verhalen dat vijf planten zijn toegestaan is absoluut niet waar. Bij aantreffen van planten, zowel binnen als buiten, zal de politie de planten vernietigen.
Recent werden hennepplanten aangetroffen in maïsvelden, balkons van flatgebouwen, achtertuinen van woningen etc. en ook die werden in beslag genomen en vernietigd.
Eén buitenplant kan op jaarbasis gemiddeld 500 gram marihuana opbrengen, afhankelijk van de soort plant en de weersomstandigheden. Vaak wordt aangenomen dat enkele wietplanten op het balkon zijn toegestaan maar dat is dus ook wettelijk verboden. Sinds enkele jaren is het mogelijk om op recept van een arts medicinale marihuana ( hennep) verstrekt te krijgen. Argumenten van kweek voor eigen gebruik gaan dan ook niet op.
0 Reacties
U bent niet ingelogd. U moet geregistreerd zijn om te kunnen reageren op deze site. Klik hier om te registreren