zqcentral.com

Donderdag 9 februari 2012

Vlaardingers sterven uit

opanerd - woensdag 24 februari 2010 - 09:22

Vlaardingers sterven uitEr worden steeds minder mensen geboren in Vlaardingen. Dat heeft niets te maken met de vruchtbaarheid van Vlaardingen maar met de locatie waar Vlaardingers hun kinderen baren.

De meeste Vlaardinger vrouwen bevallen in het Vlietland Ziekenhuis in Schiedam. De kinderen worden daardoor Schiedammers.

Hierdoor dreigen de echte Vlaardingers uit te sterven. Omdat Vlaardingers niet vallen onder wetgeving die uitstervende diersoorten beschermt, moest een list worden verzonnen. De PvdA afdeling, uiteraard belust op stemmen in de komende verkiezingen, heeft daar iets op gevonden. Een deel van de kraamkamers in het Vlietland Ziekenhuis worden tot Vlaardings grondgebied verklaard. Bij het ministerie van Binnenlandse Zaken is een verzoek ingediend om de enclave een officiële status te verlenen.

De kraamenclave wordt donderdag geopend. PvdA wethouder Versluijs onthult dan een plaatsnaambord van zijn gemeente bij de ingang van de enclave.

Stem (of voeg toe) op : Voeg dit artikel toe aan MSN Reporter

Reacties

0 Reacties

U bent niet ingelogd. U moet geregistreerd zijn om te kunnen reageren op deze site. Klik hier om te registreren